Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради

​​​​​​​Історія Управління

 

Зміни в політичному, соціально-економічному житті нашої країни, зростаючі вимоги суспільства спонукають як до радикальних реформ в українській освіті та культурі, так і до поступових кроків для їх удосконалення.  Відповідно до концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні формуються об’єднані територіальні громади (ОТГ).

У 2018 році створено Великобурлуцьку об’єднану територіальну громаду Харківської області з адміністративним центром у смт Великий Бурлук.

Одним із значних управлінських повноважень, які отримали органи місцевого самоврядування ОТГ, є право на формування власної і ефективної системи забезпечення освітніми та культурними послугами населення своєї громади.

З січня 2019 року розпочав діяльність відділ освіти, культури, спорту та туризму, що є виконавчим органом Великобкрлуцької селищної ради. 30грудня 2020 року рішенням позачергової сесії 8 скликання № 190-8 Великобурлуцької селищної ради відділ освіти, культури, спорту та туризму перейменовано в Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради.