Вшанували пам’ять дітей, життя яких забрала війна
Вшанували пам’ять дітей, життя яких забрала війна
4 червня, у День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, працівники управління освіти, культури та спорту долучилися до пам’ятного заходу біля меморіального комплексу та пам’ятника загиблим дітям.
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять маленьких українців, чиї життя були передчасно обірвані через жорстоку війну. До меморіалу поклали квіти та іграшки для маленьких янголят - як символ скорботи, шани та незгасної пам’яті про кожну дитину, яка стала жертвою російської агресії.
Загибель дітей є найболючішим наслідком війни та непоправною втратою для всієї України. Ми зобов’язані пам’ятати кожне дитяче життя, обірване війною, та докладати всіх зусиль задля захисту майбутнього наших дітей.
Світла пам’ять усім невинним дітям, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.