A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради

Для учнів класу образотворчого мистецтва КЗ «Великобурлуцька дитяча музична школа» весна розквітла у вигляді перемог у різножанрових мистецьких конкурсах

Дата: 08.04.2021 08:14
Кількість переглядів: 15

Для учнів класу образотворчого мистецтва КЗ «Великобурлуцька дитяча музична школа» весна розквітла у вигляді перемог у різножанрових мистецьких конкурсах.

 

А саме: у патріотичній акції учнівської молоді Великобурлуччини «Єдина Україна» в номінації кращий малюнок серед учасників старшої вікової категорії Віра Д’ЯКОВА посіла І місце, серед учасників молодшої вікової категорії Софія НЕСЕН та Олександра СИТНІКОВА - ІІ місце, Святослав БІЛИЙ  - ІІІ місце. Діти отримали  Грамоти, кольорові олівці, фарби та альбоми від організаторів КЗ «Великобурлуцький центр дитячої та юнацької творчості»; також жоден учасник молодшої та середньої групи не обійшовся без заохочувального подарунка за свої тематичні роботи у рамках конкурсу дитячого малюнку «Моя лікарня» проведеного КНП «Великобурлуцька центральна лікарня»;

 

У IV Міжнародному дистанційному фестивалі мистецтв «YULA Spring Fest», що відбувся за підтримки Національної Спілки Художників України, Всеукраїнської асоціації індустрії моди у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» Єва ПРИДАЦЬКА посіла почесне ІІ місце.

У журі конкурсу були залучені висококваліфіковані фахівці в галузі культури і мистецтва: З. Семенюк генеральний директор Ukrainian Fashion Academy, продюсер телеканалів Fashion Star та Odessa Fashion,  К. Чернявський Кандидат Мистецтвознавства (Доктор філософії), доцент, Заслужений Художник України, Декан факультету Образотворчого мистецтва та реставрації  Національної Академії Образотворчого Мистецтва і Архітектури, Заступник Голови Національної Спілки Художників України, С. Григорчук  викладач фотокласу в Golden Star Agency та інш.

У подарунок від організаторів юна майстриня отримала Диплом, медаль, книгу видавництва «Ранок» та можливість розкривати свій творчий потенціал та навики майстерності живопису на онлайн майстер-класах студії олійного живопису «Cartina maslom», керівник – подяку за майстерну педагогічну підготовку і вагомий внесок у творчий та духовний розвиток учнів.;

 

Нещодавно відбувся міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Весна LOVE».  Дистанційні фестивалі «Злагодафест» проводяться за підтримки Уряду Республіки Болгарія, Міністерства освіти та науки Болгарія та благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода».

У складі професійного журі: Н. Соколовська  — Заслужена артистка України, викладач кафедри акторської майстерності та дизайну Запорізького національного університету, А. Давиденко викладач-методист музичних дисциплін, відмінник освіти України, заслужений діяч естрадного мистецтва України, Л. Дворник — декоратор, графічний дизайнер, O. Dougherty заслужений концертмейстер оперного театру Hudson штату Нью Йорк США, О. Богомолова президент БО Всеукраїнського Благодійного фонду «Злагода» (та інш.)

У номінації «Народні майстри – Образотворче мистецтво» серед своїх тематичних жанрів та вікових категорій Аліна МАГАФУРОВА, Віра Д’ЯКОВА, Захар ДОЛЯ, Дар’я БАБАК, Вікторія КУЦЕНКО, Єва ПРИДАЦЬКА гідно представили Великобурлуцьку  громаду та вибороли п’ять перших призових місць! Оргкомітет фестивалю нагородив дітей дипломами лауреатів І ст., медалями, пам’ятною сувенірною продукцією, керівника  – подякою за збереження і розвиток культури регіонів України, співпрацю, розвиток талановитих дітей та обдарованої  молоді. Серед подарунків сертифікати на відвідування VR атракціону XRIDE та 7D кіно у центральному парку культури та відпочинку ім.Горького у м.Харків.

 

 Вітаємо всіх вихованців та їхнього керівника з омріяними  перемогами. Бажаємо творчого натхнення, сил і витримки на шляху до нових звершень!


« повернутися

Вхід для адміністратора