A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради

Розкажіть це учням: статистика про секстинг і гаряча лінія для звернень на цю тему

За матеріалами:

https://vseosvita.ua/news/rozkazhit-tse-uchniam-statystyka-pro-sekstynh-i-hariacha-liniia-dlia-zvernen-na-tsiu-temu-6113.html

 

Уповноважений президента України з прав дитини (дитячий омбудсмен) Микола Кулеба повідомив, що кожні 5 хвилин в інтернеті з'являється нове фото або відео сексуального змісту з дитиною.

За словами Миколи Кулеби, дуже часто злочинці змушують дітей викладати в соціальні мережі або посилати їм особисто селфі з оголеними частинами тіла.

Щоп’ятьхвилин в Інтернеті з'являється фото або відео сексуального змісту з дитиною чи підлітком, при цьому 40% матеріалів зображують дітей у віці до 10 років. 

Кожна третя фотографія і кожне третє відео, що зображує дитину в сексуальному контексті, це особисті селфі підлітків, – констатує дитячий омбудсмен.

Найчастіше ці особисті фото й відео викладені сторонніми особами всупереч волі зображеної чи зображеного – і це стає предметом аб’юзу, причиною емоційної травми підлітків.

Також виявилося:

  • 30% — дітей погоджуються на офлайн-зустріч з онлайн-знайомцями, не підозрюючи всієї небезпеки; 
  • 70% — дітей бачили в інтернеті неприйнятні для себе речі; 
  • 24% — батьків знають, що їхні діти дивилися в інтернеті речі, які можуть їх травмувати;
  • 80% — батьків не знають, куди можна звернутися в такому випадку.

Нагадуємо, 11 лютого 2020 року, в День безпечного Інтернету Міністерство цифрової трансформації спільно з Офісом уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби запустили соціально — просвітницький портал stop-sexting.in.ua та інформаційну кампанію під хештегом «не_ведись».

Якщо ви стали свідком насильства стосовно учнів або іншої людини, чи ви є, власне, жертвою насильницьких дій, телефонуйте в поліцію за номером «102», також на гарячу лінію «ЛаСтради» та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Національна дитяча «гаряча лінія» працює щоденно, окрім неділі, з 10:00 до 20:00

(0800500225 або з мобільного 772).

#stop_sexting #не_ведись #насильство #хелп 

Вхід для адміністратора