A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради

Пробне ЗНО - 2021

Дата: 05.01.2021 08:40
Кількість переглядів: 12

Реєстрація на пробне ЗНО - 2021 розпочинається 5 січня

Зареєструватись можна на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти


   Зареєструватись можна на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти до 19 січня 2021 року включно.
   «Через епідеміологічні загрози у 2021 році кожен учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудуться 10 квітня 2021 року», - зазначають у міністерстві.
   Результати пробного ЗНО - 2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня.
   За інформацією офіційного сайту МОН, вартість пробного ЗНО у 2021 році різнитиметься за регіонами й коливатиметься в межах від 195 до 255 грн.
   «Різниця у вартості пов’язана з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема - з вартістю друкування й доставлення матеріалів у тому чи іншому регіоні, прогнозованою кількістю тестувань тощо. Підвищення вартості пробного ЗНО - 2021 у порівнянні з попереднім роком зумовлено зменшенням очікуваної кількості тестувань і збільшенням оплати праці працівників І тарифного розряду», - пояснюють урядовці.
   Водночас у 2021-му учасники пробного ЗНО матимуть додаткові можливості. Так, кожен учасник зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів з переліку предметів ЗНО - 2021 і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальний сервіс для визначення результатів.


« повернутися

Вхід для адміністратора