ЧЕМПІОНАТ ГРОМАДИ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

Дата: 19.03.2021 08:49
Кількість переглядів: 89

Гирьовий спорт | Управління фізичної культури і спорту Київської обласної  державної адміністрації

Наприкінці лютого початку березня 2021 року Управлінням освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради в тренажерному залі КЗ «Великобурлуцька ДЮСШ» були організовані та проведені спортивні змагання «Чемпіонат з гирьового спорту Великобурлуцької селищної територіальної громади 2021 року». Змагання проводилися в двох вікових групах: в групі молодші юнаки бажання взяти участь в чемпіонаті виявили 4 спортсмени,   в групі дорослі чоловіки - 12. Головною суддівською колегією цих спортивних змагань, яку очолював тренер-викладач КЗ «Великобурлуцька ДЮСШ» М. М. Іванов, було визначено вправу в якій змагалися гирьовики, це «гвардійський ривок» - підйом гирі (юнаки – 8кг., дорослі – 16 кг.) лівою та правою рукою за 12 хвилин. Серед юнаків третє місце з результатом 245 підйомів дісталося Данилу Меркулову, друге місце з результатом 260 підйомів посів Іван Романов, перше  місце  зайняв Кирило Канівець з результатом 277 підйомів. Серед дорослих бронзову медаль отримав Владислав Пащенко – 142 підйоми, срібло в активі Олексія Катасанова – 201 підйом, а золоту медаль і звання Чемпіона з гирьового спорту Великобурлуцької селищної територіальної громади 2021 року з результатом 265 підйомів здобув Єгор Городинець. Переможці та призери змагань нагороджені спортивними призами.