A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради

Як розповісти дітям про коронавірус?

Дата: 18.08.2020 09:25
Кількість переглядів: 18

Як розповісти дітям про коронавірус?
      Сьогодні, коли людство занепокоєне пандемією і вчені всього світу працюють над пошуком засобів, що можуть зупинити коронавірус, допомогти хворим і запобігти поширенню цього лиха, багатьох хвилює питання: як про цю проблему розказати дітям, як уберегти їх від стресу?
     Дуже просто! Як і в багатьох інших ситуаціях на допомогу приходить книжка!                                         
Видавництво «Ранок» має саме таку!
      Ця «Історія про коронавірус» була створена в Італії під час сплеску пандемії. Учені шукали відповіді не лише на питання, як стримати й подолати вірус. Вони намагалися також зрозуміти, як його сприймати, як розказати дітям, що відбувається, — простими словами, щоб пояснити і заспокоїти їх.
      Адже малюки, які так добре відчувають настрої дорослих і вже розуміють, що «щось пішло не так», можуть дуже емоційно реагувати на ситуацію, хвилюватися й навіть панікувати. Насамперед це стосується діточок з особливими освітніми потребами.
Читаючи дітям «Історію про коронавірус», ви зможете:

  • пояснити, що таке коронавірус і як він розповсюджується;
  • розповісти, чому важливо перебувати на карантині та як зберегти своє здоров’я;
  • подолати можливі негативні емоції й занепокоєння;
  • зрозуміти, чому звичний порядок речей змінився й що відбувається;
  • знайти приємні моменти й шляхи розвитку і в цій ситуації.

Автори цієї історії:
Франческа Далл’Ара — психолог і психотерапевт, з 2015 року працює в дитячому відділенні італійської лікарні рідкісних захворювань;
ДжаДа Негрі — психолог, психотерапевт, художник, викладач Європейського Інституту Дизайну. З 2009 року співпрацює з видавцями дитячої літератури, ілюструючи книжки й журнали.
Авторам вдалося простими словами розповісти про важливі речі. Написати правдиву книжку, в якій не гарантується розв’язання проблеми найближчим часом, але надається пояснення причин теперішніх змін життя, важливості прийняття цих змін, а також базові правила поведінки задля збереження здоров’я.
      Видавництво «Ранок» вже давно співпрацює з італійським видавцем зі світовим ім’ям — «Еріксон». І щойно ми дізналися про вихід в Італії книжки про коронавірус, то вирішили: обов’язково маємо видати її українською.
      Адже, як кажуть автори видання (і ми цілком поділяємо цю думку): «Усвідомлення того, що ми можемо в ці складні часи поширити свої сподівання на добро серед людей, живить мою віру й надає сили! Не забувайте: правді, навіть жорстокій, треба дивитися в очі! Живіть із вірою, надією і любов’ю!»

     Будьте здорові й читайте книжки!

   Завантажити книгу  БЕЗКОШТОВНО!


« повернутися

Вхід для адміністратора