A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради

Вітаємо переможців

Дата: 15.06.2021 11:14
Кількість переглядів: 13

За підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів відбулась низка різножанрових конкурсів, у якій взяли участь учні класу образотворчого мистецтва КЗ «Великобурлуцька дитяча музична школа». Дипломи учасників Обласного Відкритого конкурсу дитячого малюнку «Хліб у моїй уяві» отримали Вікторія Куценко, Віра Лелюк, Єва Придацька, Захар Доля,  Сніжана Савченко.

В Обласному відкритому конкурсі дитячої творчості "Великодня писанка - 2021" Лауреатом І ступеня у номінації «Витинанки Великодньої тематики» стала Придацька Єва, дипломантом  номінації «Бісерні писанки» - Юлія Доля, а учасницею категорії «Писанки нетрадиційних сучасних технік» - Катерина Михайлюченко.

Аріна Куценко стала Лауреатом І ступеня у номінації «Народні майстри – Образотворче мистецтво» в дистанційному міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Сяйво Хортиці», що відбувся за підтримки Уряду Республіки Болгарія, Міністерства освіти та науки Болгарія та благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода».

 

Від організаторів конкурсів керівник класу Анастасія Придацька отримала подяку за якісну підготовку учасників та безперервний творчий пошук.

Коли разом збираються цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал і ця енергія робить світ добрішим, кращим! Вітаємо наші таланти і бажаємо подальших успіхів у досягненні творчих вершин!


« повернутися

Вхід для адміністратора