КУБОК ГРОМАДИ З НАРД

Дата: 26.03.2021 13:47
Кількість переглядів: 16

Нарды с шахматным полем Украина: продажа, цена в Харькове. шахматы, шашки,  нарды от "Интернет - магазин спорттовары "Спортмайданчик"" - 572374361

20 березня 2021 року в смт Великий Бурлук відбулися спортивні змагання «Кубок з нард Великобурлуцької селищної територіальної громади 2021 року» серед команд колективів фізичної культури організацій, підприємств, установ та закладів Великобурлуччини. Бажання взяти участь в цьому заході виявили команди: «БУРЛУК» (В. Кормілець, О. Кормілець), «МИСЛИВЕЦЬ» (С. Кулішов, М. Пироженко), «ЧЕМПІОН» (К. Стокін, С. Арестов) та «ЦДЮТ» (С. Полянський, С. Бистрицький). За умовами змагань гравці однієї команди грали з кожним з представників команд суперниць по одному матчу, матч грався до двох переможних партій одного з учасників. До залікових балів зароблених в матчі гравець також отримував додаткові 0,5 балів, якщо вигравав партію комбінацією «марс». Кількість очок набраних кожним учасником команди в матчі додавалися і становили загальний здобуток команди в поєдинку.

Двобої між командами завершилися з такими результатами: МИСЛИВЕЦЬ - ЧЕМПІОН 6:6,5; БУРЛУК – ЦДЮТ 6:7,5; ЧЕМПІОН – ЦДЮТ 10,5:3; МИСЛИВЕЦЬ – БУРЛУК 7,5:6,5; БУРЛУК – ЧЕМПІОН 6:6;  ЦДЮТ – МСЛИВЕЦЬ 3:9,5. Отже четверте місце посіла команда ЦДЮТ – 13,5 очок, на третьому місці завершила змагання команда БУРЛУК – 18,5 очок, по 23 бали набрали команди ЧЕМПІОН та МИСЛИВЕЦЬ, тож завдяки перемозі в особистій зустрічі між цими командами «Кубок з нард Великобурлуцької селищної територіальної громади 2021 року» здобула команда ЧЕМПІОН! Щиро вітаємо Костянтина Стокіна та Сергія Арестова з перемогою!