Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради

КОМАНДА ХЛОПЦІВ АНДРІЇВСЬКОГО ЛІЦЕЮ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 27.05.2021 14:30
Кількість переглядів: 7

22 травня 2021 року Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради та КЗ «ДЮСШ» організували та провели спортивні змагання з волейболу серед команд хлопців закладів загальної середньої освіти громади. До участі в змаганнях були також запрошені волейболісти і Вільхуватської громади. Команди з с. Андріївка, смт. Приколотне та с. Підсереднє свої матчі грали в спортивному залі Підсереднянського ліцею. Після зіграних поєдинків боротьбу за третє місце продовжили ліцеїсти Приколотного а до вирішального матчу змагань вийшли ліцеїсти Андріївки. В спортивному залі Великобурлуцького ліцею зустрічалися команди з смт. Великий Бурлук, с. Шипувате та с. Вільхуватка, З цієї групи до фіналу пробилася команда Вільхуватського ліцею, Великобурлучани здобули право поборотися за третю «сходинку» змагань.

Результати вирішальних матчів: ПриколотнеВеликий Бурлук 2:1 (17:25; 25:17; 15:11) і третє місце в змаганнях посіла команда КЗ «Приколотнянський ліцей»; АндріївкаВільхуватка 2:0 (25:18; 25:17) на користь команди з Великобурлуцької громади. Отже Вільхуватці на другому місті, а переможцем змагань стала команда юнаків КЗ «Андріївський ліцей». Наші вітання чемпіонам! Висловлюємо також слова подяки Ситнику А., Посохову Є., Тютюннику О., Холодняку О., Шестопалову В. за вдалий виступ вихованців.