НАРДИ: "КУБОК НЕЗАЛЕЖНОСТІ 2020 РОКУ"

Дата: 03.09.2020 16:02
Кількість переглядів: 12

НАРДИ: «КУБОК НЕЗАЛЕЖНОСТІ  2020 РОКУ»

29 серпня 2020 року в смт Великий Бурлук, в приміщенні відділу освіти, культури, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради відбулися спортивні змагання з нард «Кубок Незалежності 2020 року». Організаторами була визначена наступна схема проведення цих змагань: одне коло (кожний учасник грає по одному матчу з іншими учасниками), матч грався до 2-х перемог у партіях одного з учасників, за перемогу з рахунком 2:0 переможцю нараховувалося 3 бали, переможеному - 0 балів; за рахунку 2:1 переможець отримував 2 бали, а переможений - 1 бал; 0,5 бала нараховувалося додатково гравцю, який вигравав партію з комбінацією «марс».

До фінальної стадії змагань вийшли представники установ, підприємств та організацій Великобурлуцької селищної ОТГ: Олексій Кормілець, Сергій Арестов, Євген Антоненко, Костянтин Стокін. Матчі між нардистами закінчилися з такими результатами: Антоненко – Арестов: 2:0 (+0,5 Антненко), Стокін – Кормілець: 2:0, Арестов – Кормілець: 2:0 (+0,5 Арестов), Антоненко – Стокін: 1:2 (+0,5 Стокін), Стокін – Арестов: 1:2 (+0,5 Арестов), Кормілець – Антоненко: 2:0. Спортсмени продемонстрували належне стратегічне мислення та вміння заздалегідь зважати на можливі контр-ходи опонента в усіх партіях цих спортивних змагань.

Третє місце посів Є. Антоненко, друге місце виборов С. Арестов, «Кубок Незалежності 2020 року» здобув К. Стокін. Щирі вітання призерам та переможцям цих змагань!