4 червня в Україні - День вшанування пам’яті дітей, загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України.
4 червня в Україні - День вшанування пам’яті дітей, загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України. Це день болю, скорботи та глибокої тиші, яка говорить більше за слова.
З цієї нагоди відбулися зворушливі меморіальні заходи. Працівники Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради вшанували пам’ять загиблих дітей покладанням квітів, м’яких іграшок, лампадок, до пам’ятника загиблим дітям.
Ці прості, але щирі жести – прояв глибокої шани до кожної невинно загиблої дитини. М’які іграшки стали символом втраченого дитинства, а квіти – знаком любові та пам’яті.
Особливо символічним моментом стало прив’язування до дерева маленьких дзвоників, які легенько дзвенять від вітру. Ці дзвоники стали уособлювання голосів дітей, яких більше не має поруч. Кожен звук – це мовчазне нагадування про дитячі мрії, перервані війною, про життя, яке мало тривати. Дзвіночки на дереві – не лише меморіальний елемент, а й символ тиші, яка промовляє до серця кожного з нас.
Ми виховуємо покоління, яке розуміє ціну миру. Ми вшановуємо пам’ять чиї голоси вже ніколи не пролунають на шкільному подвір’ї, але які назавжди залишаться в наших серцях. Ми маємо пам’ятати кожну дитину, життя якої обірвала війна. Це наш обов’язок – як громадян, як вчителів, як батьків.
Світла пам’ять кожній дитині, життя яких обірвала війна. Пам’ятаємо. Схиляємо голови. Продовжуємо виховувати дітей, які зростають заради миру.
Закликаємо всіх мешканців громади долучитися до вшанування пам’яті – запалити свічку пам’яті вдома, помолитися, або просто помовчати заради тих, хто вже ніколи не зможе говорити.